Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 250,00 zł.
Bezpieczna Wysyłka

Nasze paczki są dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniem. Wysyłamy Firmą Kurierską DPD, Inpost (Paczkomaty), Poczta Polska.

KOSZT WYSYŁKI OD 12 PLN

Gwarancja Bezpiecznych Zakupów

 

Wszystkie informacje są szyfrowane i nie ponosisz żadnego ryzyka związanego z przechwyceniem Twoich danych osobowych ani haseł do kont bankowych w przypadku płatności przelewem online przez osoby trzecie. Dzięki użyciu protokołu SSL Twoje dane są u nas bezpieczne.

 

Gwarancje

Masz 30 dni na zwrot produktu bez podania przyczyny.

Wysyłamy tylko oryginalne produkty.

Owoc Graviola w Walce z Nowotworem

Nowotwory od dawna są uważane za chorobę cywilizacyjną XXI wieku. I niestety zbierają coraz większe żniwo wśród populacji krajów wysokorozwiniętych. Mimo dość dobrej znajomości przyczyn powstawania nowotworów, nadal nie udało się znaleźć sposobu na stuprocentowe zatrzymanie lub wręcz odwrócenie tego procesu. Do tej pory najlepszymi efektami intensywnych badań prowadzonych od lat na całym świecie są opisywane coraz to nowe działania i produkty przyczyniające się do zmniejszania ryzyka powstawania nowotworów. Pocieszającym wydaje się fakt, że intensywne badania nad profilaktyką nowotworów przyczyniły się do przebadania i opisania wielu naturalnych roślin i substancji w nich zawartych, które mogą być bardzo pomocne w tej dziedzinie. Co więcej odkrywa się coraz nowe specyfiki w pełni naturalne, których działanie bywa wręcz zaskakująco skuteczne. Takim właśnie odkryciem jest graviola.

Owoc Gravioli

Owoc GraviolaGraviola – polska nazwa: Flaszowiec miękociernisty – jest niskopiennym drzewem porastającym ciepłe rejony południowej i północnej Ameryki, w tym Amazonię. Graviola rodzi jedne z największych tropikalnych owoców – mają one nawet 35-40 cm długości i ważą 3 do 6 kg. Lekko sercowaty kształt i zielona gruba skórka pokryta elastycznymi kolcami kryje jadalny miąższ o słodkawo-kwaskowym, charakterystycznym smaku. To właśnie z niego robi się doskonałe soki lub zjada po pokrojeniu w postaci deseru.

Graviola jest doskonałym źródłem składników odżywczych – zawiera między innymi witaminy z grupy B (B1, B2, B3, B5 i B6) oraz pokaźne ilości witaminy C, będącej silnym antyutleniaczem. Spośród składników mineralnych zawartych w miąższu grawioli do najważniejszych należą: wapń, magnez, potas, fosfor, sód, cynk i żelazo. Również dzięki pokaźnej zawartości polifenoli, takich jak acetogenin czy kwercetyna, graviola wykazuje silne działanie antyoksydacyjne.

Od wieków używana przez rdzennych mieszkańców tych terenów jako środek przeciwbakteryjny, przeciwgrzybiczy i skuteczny w walce z pasożytami. W medycynie naturalnej Peruwiańczyków wykorzystuje się wszystkie części tego drzewa – liście przeznaczane są na herbatkę stosowaną przy katarze, korzenie oraz liście stosuje się przy cukrzycy oraz jako środek uspokajający i przeciwskurczowy. Herbata zaparzona z kory stanowi doskonały środek wzmacniający serce i działa przeciwwrzodowo. Nasiona są kruszone i używane do zabijania pasożytów, a olej z liści i niedojrzałych owoców zmieszany z oliwą z oliwek jest stosowany zewnętrznie na nerwobóle, reumatyzm oraz bóle stawów. Jednak to nic w porównaniu do odkryć współczesnej medycyny, która niezbicie stwierdza, że graviola stanowi niezwykły wręcz materiał surowcowy do produkcji naturalnych specyfików pomocnych w walce z rakiem!

Kiedy Rak Już Zaatakował…

Kup Sok GraviolaWiększość dostępnych obecnie suplementów jest polecana jako środek stosowany w profilaktyce nowotworowej lub podczas terapii medycznej chorujących osób. Sprawdzają się jednak tylko jako środek chroniący i wzmacniający organizm oraz powodujący minimalizowanie wielu skutków ubocznych, towarzyszących klasycznej linii leczenia w chorobie nowotworowej – chemioterapii i radioterapii. Graviola zdecydowanie wyróżnia się na ich tle, bowiem w wielu badaniach zostało wykazane jej aktywne działanie w stosunku do już istniejących w organizmie komórek nowotworowych.

Ta nadzwyczajna wręcz skuteczność jest związana z odkrytymi w gravioli składnikami chemicznymi – alkaloidami o nazwie acetogeniny annonaceowe.

Acetogeniny annonaceowe występują w roślinach z grupy Annonaceae, których przedstawicielem jest między innymi graviola. Naukowcy z Uniwersytetu Pardue w Kalifornii dowiedli, że związki te wykazują silne działanie antynowotworowe, a także mikro- i insektobójcze. Nawet w niewielkich stężeniach mogą unieszkodliwiać komórki rakowe w organizmie zaatakowanym nowotworem, a przy tym nie oddziałują negatywnie na komórki własne organizmu chorego. Dzieje się tak dlatego, że inhibitują one procesy enzymatyczne zachodzące w błonach komórkowych tylko i wyłącznie komórek rakowych. Zatem niejako omijają zdrowe komórki organizmu, nie niszcząc ich tak, jak to ma miejsce przy chemioterapii z użyciem syntetycznych preparatów. To niemal przełom, bowiem stosowane w chemioterapii medykamenty zabijają komórki rakowe, niszcząc jednak przy okazji wiele wrażliwszych zdrowych komórek. Stąd biorą się tak drastyczne skutki uboczne, jak wypadanie włosów, wyniszczające organizm chorego nudności czy poważne schorzenia układu sercowo-naczyniowego.

W artykule „Health Science Institute” z 2001r. zostały zamieszczone wyniki obszernych badań przeprowadzonych przez jedną z wiodących firm farmaceutycznych, które wykazały nadzwyczajną skuteczność gravioli w niszczeniu komórek aż 12 typów nowotworów, w tym między innymi: mięsaka płuc, mięsaka trzustki, raka wątroby, raka piersi, chłoniaka, gruczolakoraka prostaty, gruczolakoraka jelit czy gruczolakoraka płuc. Przy tej okazji wykazane zostało, że substancje zawarte w gravioli mają 10 000 razy silniejsze działanie antynowotworowe, niż jeden z popularniejszych leków starszych generacji stosowanych masowo przy chemioterapii – Adriamycin.

Niestety wiele odmian komórek nowotworowych wykazuje zdolność do uodparniania się zarówno na leki stosowane w terapii, jak również na preparaty w żaden sposób nie spokrewnione chemicznie ze stosowanymi w danym momencie. Acetogeniny annonaceowe bardzo skutecznie eliminują guzy rakowe które są odporne na klasyczne terapie i leki lub nabyły taką odporność po odbytych już zabiegach chemioterapii. Zjawisko uodparniania się na stosowane preparaty nazywa się MDR i występuje niestety powszechnie – organizmy takie jak bakterie, wirusy, czy właśnie komórki nowotworowe mutują i uodparniają się na stosowane preparaty lecznicze, jeśli nie uda się ich wcześniej zniszczyć lub na tyle osłabić, aby uniemożliwić proces dalszego namnażania. Przykładowo, jeśli za wcześnie zakończy się leczenie zakażenia bakteryjnego (przeziębienia), bakterie uodpornią się na zastosowany lek i kolejne zachorowanie trzeba będzie leczyć preparatami znacznie silniejszymi i odmiennymi chemicznie lub wręcz stosować terapię wielolekową – co jest bardzo niekorzystne dla organizmu oraz podnosi koszty leczenia. Niestety – w tym przypadku powiedzenie „co nie zabija, to wzmacnia” nabiera bardzo negatywnego znaczenia…

Za to wzmacniać swój organizm warto w każdym czasie – szczególnie wielkie znaczenie ma wspomaganie organizmu zmagającego się z ciężką chorobą przewlekłą, jaką niewątpliwie jest nowotwór, ale również z wieloma innymi chorobami cywilizacyjnymi, jak cukrzyca czy nadciśnienie. Graviola jest bardzo skutecznym preparatem również w tym zakresie. Ma silne działanie stymulujące układ autoimmunologiczny, co ma niebagatelne znaczenie w sytuacji wyniszczania go podczas chemio- i radioterapii. Dzięki temu pacjent nie tylko czuje się lepiej – jest mniej wyczerpany i zmęczony – ale również jego samopoczucie poprawia się, a tym samym wzrasta chęć do dalszej walki z chorobą.

Inne Dolegliwości:

Preparaty z Gravioli są szczególnie zalecane przy zwalczaniu wielu rodzajów chorób nowotworowych oraz do niwelowania przykrych skutków chemioterapii. Ma on jednak również zastosowanie przy wielu innych dolegliwościach. Stosuje się go między innymi przy:

 • zakażeniach bakteryjnych i grzybicznych;

 • pasożytach wewnętrznych;

 • nadciśnieniu;

 • reumatyzmie;

 • bólach artretycznych;

 • schorzeniach wątroby;

 • astmie;

 • problemach ze stawami;

 • chorobach skórnych;

 • depresji;

 • stresie;

 • doraźnie przy biegunce i gorączce.

Najbardziej popularny jest sok z owoców gravioli, który popija się w dawkach 50-100ml do dwóch razy dziennie na czczo. Nie wskazany jest także dla kobiet w ciąży (pobudza aktywność macicy) i karmiących piersią.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl